CHP’nin yalanı elinde patladı! AK Parti’den alçak iftiralara tepki: Ahlaksızlık!

Türkiye mahalli ve idari yerel seçimlerinde sandık başına gitti. 34 siyasi partinin katıldığı, 61 milyondan fazla seçmenin oy kullandığı seçimde AK Parti’den, CHP’ye geçen Sancaktepe Belediyesiyle ilgili ortaya atılan “jakuzi” iddialarının yalan olduğu ortaya çıktı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, eski başkan Şeyma Döğücü üzerinden yürütülen algı operasyonlarına “Ahlaksızlık” diyerek tepki gösterdi.

Yalan, iftira ve algı siyasetinin CHP’nin DNA kodlarında olduğunu vurgulayan Kabaktepe resmi X hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

‘CHP, İFTİRALAR VE YALAN ÜSTÜNE YALANLAR İLE KÖHNEMİŞ ZİHNİYETİNİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ’

“Hep söylüyoruz; ‘Siyasi partilerin de DNA’sı vardır!’

CHP zihniyetinin yalan, iftira ve algı siyasetine dair DNA kodları bu defa Sn. Şeyma Döğücü Hanımefendi ve Sancaktepe Belediyesi üzerinden partimizi yaftalama çalışmaları ile ortaya çıktı.

CHP, gerçekten uzak iddialar ve iftiralar, komik tavırlar, ve yalan üstüne yalanlar ile köhnemiş zihniyetini bir kez daha gösterdi.

‘BİR KADINA İFTİRA ATMAK ANCAK BU ZİHNİYETE YAKIŞIRDI’

Zaten; olmayan bir jakuzi üzerinden bir kadına iftira atmak, ancak bu zihniyete yakışırdı!

CHP’li siyasetçiler; artık bu tarz-ı siyasetin ahlaksızlık olduğunun farkına vararak, yalan yerine hizmet üretmeye yönelmeli.

Sancaktepe’ye giderek çekim yapan gazetecilerde de en ufak bir meslek etiği var ise; aynı üslup ve aynı pervasız tavırla CHP’li belediye başkanlarının makam odalarını da çekmeli.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya direktörü Necati Özkan, Sancaktepe Belediyesi’ne yaptığı ziyaretle ilgili konuşarak 6 bin metrekarelik başkanlık odasının bulunduğunu ve odanın içinde 200 metrekarelik mutfakla jakuzi bulunduğunu söylemişti. 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir